Kniha návštěv

stránky

Blahopřeji ke krásným štěňátkům. Doufám, že se všichni dostanou do rodin, kde je budou mít rádi. Moc se mi líbí vaše stránky. Oceňuji to, že zájemce o štěňata nabádáte, aby si nepořizovali štěně bez PP a vysvětlíte důvod ( i když spousta lidí to stejně nepochopí a pak jsou zklamaní ). Přrji Vám hodně úspěchů v chovu a hodně radosti v životě s ridgebacky.

Re: stránky

Mockrát děkuji :) ano máte pravdu lidé co nechtějí pochopit tak nikdy nepochopí.. ale RR je tak úžasný pes, že mě dost trápí když se bezmyšlenkovitě množí jen za cílem výdělku nebo jen protože má na zádech pruh".. akorát se ničí povaha, zdraví a vzhled ... prostě to co dělá RR ridgebackem..

Krásny deň

Dnes sme spolu hovorili a tak som si otvorila Vašu stránku.Prečítala a pozrela som si šteniatka.Máte nádherne vypracovanú stránku.Vrátila som sa do minulosti,keď som si ja priniesla domou môjho ridgebacka,bol to skvelý pes a vyrastal s mojím synom.Milovali sme ho aj celé naše okolie.Verím,že sa k RR vrátim,Vaša stránka mi vrátila spomienky.Prajem všetko krásne.Dáša

Albi

Dobrý den. Koukám, že máte feneču, v jejíchž žilách koluje krev našeho Angela od Křemence :) Aris Luovského dvora, Alwin Bohemia Checko, Antares, Candy Rhodana, Dorian Ropotamo, Escalona Ropotamo ......... Doufám, že vám dělá radost :)

Re: Albi

Jé to jsem ráda, že se takhle někdo ozval.. Albinka je moje první RR a myslím, že ona bude vždy ta nej. Je úžasná. Perfektně poslouchá, hrozně ráda cvičí :) baví jí poslušnost, aport.. štěká na povel. odvolám ji od všeho včetně zvěře ( je vyjímka od ostatních) miluje coursing a agility. jediné co je mínus, má reakci na střelbu.. takže jsme kvůli tomu ukončily lovecké nácviky a záchranařinu.. jinak je úplně úžasná :) dělá jen radost.. a myslím, že má hodně z genů z mamky strany.. a nejen vizuálních :) Známe ještě Alexe Bohemia Vampirelli a to je kopie naší Albi.. jen už je to dědeček.. děkuju za zprávičku a pěkný den ;)

:-)

Dobrý den, máte krásné stránky, ze kterých je cítit láska k tomuto úžasnému plemeni. Mám doma kluka RR, který si zažil své. Týraný, hodně nemocný a málem 2x zemřel. Je to naše láska a milujeme ho i s jeho chybami, které obracíme v jeho přednosti. Vaším prckům přejeme hodně štěstíčka a aby našli majitelé, jako jste Vy!!!

Re: :-)

ježíííš :) mockrát děkuju!! Ať se vašemu klukovi daří a je zdravý.. protože to je to nejpřednější! Jinak prckové se mají v nových domovech výborně. brzy udělám aktualizaci a přidám pár fotek :)

Dodatečná gratulace

Ahoj Jíťo,
je to prostě fantastické, jsem nadšená. Moc gratuluji, šmudlíčci jsou opravdu úžasní a Elinka je skvělá mamča. Přeji Všem ať zvládnou první nástrahy psího života v pohodě a ve zdraví !!!
Dej vědět až se budeš stavovat. Měj se, Hanka

shlédnutí stránek

Čirou náhodou jsem měla možnost zavítat na Vaše stránky.Početla jsem si,zasmála se i pobrečela....Přeji Vám spoustu lásky,energie a štěstí do dalších let s těmito úžasnými zvířaty.Držím pěsti až nastane den D a štěňátka přijdou na svět/shodou okolností očekáváme také štěňátka/.Mějte se krásně a buďte šťastná! Renča a hafíci z ch.st.Jolly Bay

Re: shlédnutí stránek

Děkuji za vzkaz :) a že se stránky líbí. Štěňátka už jsou na světě a daří se jim skvěle. Pěkně nabírají na váze a Elinka o ně úžasně pečuje. Tak Vám taky přeji hodně štěstíčka při porodu a super páníčky. ;)

Přidat nový příspěvek